Me ei tööta ajutiselt!
Tallinn
Tööaeg 01:00 — 01:01
E
T
K
N
R
L
P
Ülesse

KOHALETOIMETAMINE JA TASUMINE

Et saada teada kohaletoimetamise tingumisi, sisestage oma aadress allpool olevasse väljasse või märkige kaardil olev punkt.

Pange tähele: tasuta kohaletoimetamiseks vajalik miinimumsumma EI SISALDA jooke ja kastmeid- ainult põhiroogasid.
Kuidas vormistada tellimuse veebilehel
 1. Te valite soovitud roogasid "TAHAN!" nuppu abil.
  Veebilehe päises näete te lisatud roogade koguse ja tellimuse summat.
 2. Vajutades nupule "Vormistama tellimuse", saate te vaadata läbi korvi täielikku nimekirja ja seda redigeerida.
 3. Teil jääb ainult täita väikest andmetega vormi kiire kohaletoimetamise jaoks. Olge vormi täitmisel ettevaatlik.
 4. Pärast tellimuse saatmist võtab meie operaator Teiega ühendust, tema täpsustab tellimuse parameetrid ja seejärel saadab kööki töötamiseks.
  Ilma telefoni teel saadetud kinnitust ei saadeta tellimus kööki. Palume nimetada tõelised telefoninumbrid ja võtta nende kaudu ühendust.
 5. Teie tellimus pärast kinnitust mõtte kiirusega saadetakse kööki järjekorda valmistamiseks.
 6. Oodake kättetoimetamist, toimetame me Teie roogasid operaatori poolt nimetatud aja jooksul. Reeglina, 60-90 minutit, isegi varem!
 7. Ärge unustage jättatagasisidemeie töö kohta pärast sööki. Meie jaoks see on väga tähtis!

Tellimused, mille väärtus on üle 100 €, nõuab kinnitamist ettemaksuna, selleks võtab Teiega mänedžer ühendust ja saadab kulleri nimetatud aadressile.

Kuidas vormistada tellimuse telefoni kaudu
 1. Enne restorani telefonile helistamist soovitame Teil tutvuda meie restorani menüü ninig aktsiatega ja määrata endale eelnevalt soovitud roogasid, mida Te soovite tellida.
 2. Täieliku ja aktuaalset menüüd saate Te alati leida sellel saidil. Seoses sellega, et me värskendame regulaarselt menüüd, võivad mis tahes muud teabeallikad olla vananenud.
 3. Olge valmis teatama operaatorile järgmist teavet: tellitud roogade nimekiri, toidukorrast osalevate isikute arv, mobiiltelefon, Teie nimi, kohaletoimetamise aadress (tänav, maja, korter, sissepääs, korrus, uksetelefoni kood). Andke kogu teave, mis, Teie arvates aitab kulleril kiiremini leida Teie korteri või kontori.
 4. Valige ülevas paremas blokis märgitud restorani telefon. Eriliselt Teie mugavuseks ja aja säästmiseks me pakume Teile valikule linna- ja mobiiltelefonid.
 5. Kui Te olete juba meie juures tellimuse teinud, andke sama numbri. Te saate siduda nii palju telefoninumbreid kui soovite ja ükskõik millist saatmisaadressi.
 6. Operaator võtab Teie tellimuse vastu. Pärast seda saadetakse Teie tellimus mõtte kiirusega kööki valmistamise järjekorda.
 7. Oodake kättetoimetamist, me toimetame Teie road operaatori poolt nimetatud aja jooksul. Reeglina, 60-90 minutit, isegi varem!
 8. Ärge unustage jättatagasisidemeie töö kohta pärast sööki. Meie jaoks see on väga tähtis!

Tellimused, mille väärtus on üle 100 €, nõuab kinnitamist ettemaksuna, selleks võtab Teiega mänedžer ühendust ja saadab kulleri nimetatud aadressile.

Kuidas tasuda
 1. Sularahas maksmine.
  Kui kaupa tarnitakse kulleriga, siis maksmine toimub sularahas kullerile kätte. Kauba saamisel kontrollige kindlasti kauba täielikkust ja tšekki olemasolu.
 2. Kaardiga maksmine kullerile.
  Kui kauba kättetoimetamine toimub kulleriga, siis saamisel toimub makse sooritamine pangakaardiga. Enne seda kontrollige kindlasti kauba täielikkust ja tšekki olemasolu.